nr 1437 8106
Sängram
järn, 1800-tal, bemålad. Längd: 190, djup: 90 cm, höjd: 100 - 120
Kondition: slitage, färgbortfall
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
100 kr |
måndag 13 december 2021 kl 18:10:23
Tid |
Kund |
Bud |
13/12 17:02:46